Kadaise Platonas yra pasakęs: „žaisdamas ar rungtyniaudamas su žmogumi vieną valandą, tu jį pažinsi geriau nei būtum su juo visus metus kalbėjęs”.

Tad jeigu esate perspektyvi kompanija, o jūsų darbuotojai yra vertingiausias įmonės turtas ir norite sustiprinti savo komandą kviečiu drauge atlikti unikalias komandos formavimo pratybas ir pasijausti gurmaniškos virtuvės meistrais.

Kas JŪSŲ laukia:
Ar buvote susimąstę, kodėl tiek daug žmonių visame pasaulyje savo laisvalaikį leidžia „prie puodų“? Įsitikinsite, jog virtuvė yra puiki vieta išmokti matyti, pajausti ir suprasti daugiau.

Renginys gali būti organizuojamas profesionalioje virtuvėje arba jaukioje sodybos aplinkoje. Dalyviai smagiai ir prasmingai leis laiką gamindami ypatingai gardžius gurmaniškus patiekalus. Atliksime įvairias užduotis, kurios praplės dalyvių akiratį ir skatins efektyviau bendrauti ir dirbti komandoje. Visą pratybų eigą vainikuos gurmaniška vakarienė, kurią dalyviai bus patys paruošę nuo „A iki Z“. Ji kiekvienai komandai leis įvertinti ir mėgautis savo bendro darbo laimėjimo skoniu.

Ko JŪS išmoksite:
Gaminti gurmaniškus patiekalus.
„Atjungti“ mintis nuo išorinio pasaulio.
Efektyviai kurti komandoje.
Geriau suprasti save ir kitus.
Lavinti kūrybiškumą.

Ką JŪS patirsite:
Įkvepiančią ir įdomią patirtį.
Gerai ir prasmingai praleistą laiką.
Naujų atradimų džiaugsmą.
Savo kolegų pažinimą naujame amplua.
Savo akiračio praplėtimą.

Žaidimai, užduotys ir gaminamų patiekalų receptai yra kaskart suderinami su kiekvienu užsakovu individualiai, todėl kiekvienas organizuojamas renginys yra unikalus ir koordinuojamas pagal specifinius poreikius.

Lauksiu Jūsų kvietimo į susitikimą aptarti visų detalių
Artūras Piulskis
+370 616 51234
info@hdlife.lt