Tai ypatingai nuotaikinga programa skirta įmonių, organizacijų ir draugų kolektyvams, kurie norėtų kūrybiškai pažvelgti į savo kasdienybę darbe. Tai jie darys kurdami savo patirčių metaforas ir skonių asociacijas.

Pirmoje dalyje dalyvių komandos spręs linksmas kūrybiškumo užduotis ir galvosūkius. Jie kaskart yra adaptuojami kiekvienam kolektyvui individualiai. Užduotys yra skirtingos, o laikas – ribotas. Tad komandoms, norint dirbti kuo efektyviau, reikės darbą pasiskirstyti kiekvienam nariui pagal stipriąsias jo savybes. Įtraukiančios ir smagios užduotys bei komandinis darbas yra pagrindiniai elementai, kurie leis sujungti atskirų dalyvių „auras“ į bendrą kolektyvo visumą.

Antroje dalyje komandos kurs šokoladą, kuris atspindi pasirinktą temą arba mintį. Dalyviams yra suteikiamos balto ir juodo šokolado granulės, balto šokolado dažai, platus riešutų, džiovintų ir liofilizuotų vaisių, druskų, prieskonių ir žolelių asortimentas. Komandoms svarbu sukurti ne tik unikalų vaizdą, bet ir gurmanišką skonių derinį.

Visa ši programa yra ypatinga patirtis, kuri apjungia kolektyvą bendram darbui, suteikia azarto jausmą ir geros nuotaikos užtaisą. Esminė renginio kulminacija – unikalių šokoladinių kūrinių degustacija ir plačios šypsenos.

Lauksiu Jūsų kvietimo į susitikimą aptarti visų detalių
Artūras Piulskis
+370 616 51234
info@hdlife.lt