Žymus JAV teorinės fizikos profesorius ir futuristas Mičijo Kaku (Michio Kaku) viename savo interviu yra pripažinęs, kad verslo ateitis priklauso intelektinio kapitalizmo atstovams. Tai yra sritis, kuri apima kūrybą, vaizduotę, mokslą ir tyrinėjimus bei kitus „minkštuosius“ įgūdžius. Jam antrina Kinijos elektroninės komercijos giganto Alibaba įkūrėjas, Džekas Ma (Jack Ma). Jis teigia, jog žmonėms nėra prasmės konkuruoti su dirbtiniu intelektu. Mes turime orientuotis į kritinį mąstymą, komandinį darbą ir vertybes.

Tampa akivaizdu, jog komandinis kūrybiškumas tampa būtinybe, nuo kurios priklauso įmonės sėkmė. Įmonės, kurios siekia išlaikyti aukštas savo pozicijas besikeičiančiose rinkose turėtų lavinti bei stiprinti savo komandos kūrybiškumą. Jo dėka kuriamos naujos idėjos, technologinės inovacijos bei efektyviai sprendžiamos problemos. Kūrybiškumas – tai galimybė į kylančius iššūkius pažvlegti kitu kampu ir rasti netradicinius sprendimus.

„Komandinio kūrybiškumo pratybos kitaip…“ yra unikalus penkių pakopų metodas, kurį sudaro esminiai kūrybiškumą skatinantys veiksniai:

1)      Originalumas.
2)
      Lankstumas ir vikrumas.
3)
      Išradingumas.
4)
      Optimizacija.
5)
      Metaforiškumas.

Komandos nariai, smagiai leisdami laiką bei pasitelkę savo vaizduotę ir „minkštuosius įgūdžius“, ieškos nestandartinių sprendimų savo pratybų užduotims atlikti.

Visą pratybų eigą vainikuos įmonės kolektyvo pagamintų produktų degustacija arba gurmaniška vakarienė, kurią dalyviai patys paruoš nuo „A iki Z“. Ji komandai leis įvertinti ir mėgautis savo bendro darbo rezultatais ir gurmanišku skoniu.

Užduotys ir gaminamų patiekalų receptai yra derinami su kiekvienu užsakovu individualiai, todėl kiekvienas organizuojamas renginys yra unikalus ir koordinuojamas pagal specifinius poreikius.

Lauksiu Jūsų kvietimo į susitikimą aptarti visų detalių.
Artūras Piulskis
+370 616 51234
info@hdlife.lt