Apie mus

Sveiki,

Mano vardas yra Artūras Piulskis. Esu knygos „Gurmaniški pietūs kitaip….” autorius ir patyręs antrepreneris. Ne šiaip verslo žmogus, o tas, kuris vykdo kūrybišką veiklą, kuria naujus produktus ir paslaugas, siekia gerinti visuomenės gyvenimą, sau ir kitiems organizuoja veiklą ir renginius.

Savo pirmąjį tarptautinį prekybos verslą, kurio apyvarta siekdavo 3-5 milijonus eurų per metus,  sukūriau būdamas 24 metų. Tuomet neturėdamas pradinio kapitalo ir patirties, tačiau vedamas stiprios motyvacijos ir kūrybiškų idėjų nepabijojau imtis savo verslo.

Plėtodamas savo veiklą dirbau komercinio transporto, statybinės technikos bei verslo klasės orlaivių prekybos srityje. Taip pat įgijau patirties elektronininės komercijos bei leidybos srityje.

Tiesa, ilgainiui visa ši patirtis leido man pažinti ne tik didelės sėkmės, bet ir kartaus bankroto skonį. Tačiau supratau, jog gyvenime nebūna pralaimėjimų – mes arba laimime, ar įgyjame naujos patirties ir žinių. O viskas, ko reikia sėkmingam žmogui yra trys gyvenimo hobiai:

1. pinigams uždirbti,

2. fizinei formai ir dvasinei ramybei palaikyti,

3. būti kūrybiškam.

Šiuo pagrindu paremta mano sėkmės formulė. Mano darbinę kasdienybę  tarptautinėje prekyboje nuolat lydėjo mano didelė aistra gurmaniškam maistui ir jo gaminimui. Būtent taip ir gimė HDLIFE projektas kūrybiškumui skatinti.

Kad kūrybinis ir profesinis potencialas įgautų „kūną“ jaučiu stiprų vidinį poreikį savo žiniomis pasidalinti su jūsų komanda. Tad maloniai kviečiu Jūsų kolektyvą pasijausti gurmaniškos virtuvės meistrais ir drauge atlikti kūrybiškas komandos formavimo bei stiprinimo pratybas. Beje, mano siūlomos programos puikiai tinka ir neformaliam komandos ryšių stiprinimui su jūsų įmonės klientais bei partneriais.

Paklausite: „kaip virtuvės reikalai susiję su komandinio verslumo skatinimu?“  Viskas labai paprasta! „To win the sale, win your customer’s heart“. O juk tiesiausias kelias į žmogaus širdį eina per skrandį. Štai kokią naudą mano renginiai jums gali duoti:

Nauda jūsų kolektyvui (dalyviams)

  • siūlomi iššūkiai yra kibirkštis motyvacijai įžiebti, kurios dažniausiai taip visiems trūksta;
  • „visi už vieną ir vienas už visus“ – stiprinimas emocinio dalyvių suvokimo, jog kiekvienas narys yra svarbi komandos dalis;
  • bendras tikslas, geras maistas ir neformali aplinka suartina žmones ir gydo įsisenėjusias „žaizdas“ bei nuoskaudas;
  • komandinio prisitaikymo lavinimas prie naujų aplinkybių – Darvinas kadaise yra sakęs „išlieka ne stipriausios ir net ne protingiausios rūšys, o tos, kurios geriausiai prisitaiko prie pokyčių“;
  • nauja patirtis „veža“ – dalyviai smagiai ir prasmingai praleis laiką gamindami ypatingai gardžius ir gurmaniškus patiekalus;
  • lavinamas komandinis kūrybiškumas – gebėjimas matyti, pajausti ir suprasti daugiau – patenka į top 3 svarbiausių komandos savybių ateinančiam dvidešimtmečiui.

Galimybės Jūsų įmonei

  • Pagerinti įmonės įvaizdį;
  • Sustiprinti komandinę dvasią, ryšį ir tarpusavio komunikabilumą;
  • Puoselėti darbuotojų lojalumą, vertybes ir kultūrą.
  • Atskleisti dalyvių sugebėjimus ir visos komandos galimybes neįprastoje aplinkoje.

Esu tikras, kad jau greitu metu drauge gaminsime gurmaniškus šedevrus, todėl laukiu jūsų kvietimo į susitikimą aptarti visų detalių.

Pagarbiai,
Artūras Piulskis